Jet Investment rozšiřuje tým o projektového ředitele pro Polsko

< Zpět na výpis článků
Artur adjecie LinkdIn

Tým investiční společnosti Jet Investment posílil Artur Frankiewicz. Z pozice Director / Investment Projects bude mít na starosti vyhledávání investičních příležitostí a následné vedení projektů v Polsku.

„Polsko je investičně zajímavou zemí s dynamicky se rozvíjející ekonomikou a velkými zdroji v lidském kapitálu, což dohromady představuje potenciál pro další rozvoj tamního trhu. Fond Jet 2 má z celkového objemu téměř čtyři miliardy ještě k dispozici přes dvě miliardy korun a tento kapitál v kombinaci s know-how Jet Investmentu slibuje přinést zajímavé investiční příležitosti,“ říká Artur Frankiewicz.      

Artur Frankiewicz v minulosti zastával pozici ředitele controllingu obchodu a logistiky v Unipetrol Group, působil také jako CFO ve společnostech Benzina a Neeco Global ITC Services, poskytující ICT řešení ve více než 160 zemích. Pracoval mimo jiné pro PwC nebo Philip Morris, kde byl zodpovědný za audity, finance a vedl projekty v Portugalsku, Holandsku, Belgii a Německu.     

Artur vystudoval mezinárodní vztahy a zahraniční obchod na Ekonomické univerzitě v Krakově, je členem ACCA. Mluví polsky, anglicky, česky.

Sdílet článek na LinkedIn