Používáme cookies.
Souhlasím

Strojaři z 2JCP mění vizuální identitu

< Zpět na výpis článků
2jcp-logo-cmyk-v1_horisontal-tagline

(Račice, 5. října)

2JCP se závody v Račicích u Štětí, Třebíči a britském Ripley se specializuje na strojírenství pro moderní energetiku, potravinářský́ i stavební průmysl. Skupina dostala nové logo a vizuální identitu pod jednotícím claimem POWERING A BETTER WORLD. „Ke změně celkové prezentace společnosti jsme se rozhodli v souvislosti s inovovanou strategií naší firmy a větším cílením na energetiku budoucnosti v globálním měřítku,“ vysvětluje Vojtěch Křenovský, skupinový CEO.

Do skupiny byla zahrnuta dceřiná společnosti PBS INDUSTRY z Třebíče, která bude nově vystupovat pod názvem 2JCP Třebíč a.s. Společnosti v rámci skupiny budou úzce spolupracovat napříč závody v realizaci zakázek a obsáhnou široké spektrum energetického i neenergetického strojírenství.

Skupina letos získala například stomilionovou zakázku na packaging velkých průmyslových elektrolyzérů pro Siemens Energy, která má potenciál stát se sériovou výrobou a přinést do 2JCP až dvě miliardy tržeb ročně. Skupina se dále podílí například na inženýringu a výrobě atmosférických nádrží pro dosud největší projekt zachytávání a ukládání CO2 v norském Breviku nebo spolupracuje se švédskou společností MEVA Energy na řešení energetických celků využívajících pyrolytického zplyňování organických odpadů, které pro svoji energetickou soběstačnost bude využívat například i  IKEA ve svých výrobních závodech po celé Evropě. 

 

Nové webové stránky www.2jcp.com

LinkedIn:  https://www.linkedin.com/company/2-jcp-group

 

Sdílet článek na LinkedIn