Používáme cookies.
Souhlasím

Novinky

Český zářez ve vodíkovém byznysu. U Štětí budou vyrábět stroje pro Siemens

Napsali o nás 29. 06. 2022

Seznamzpravy.cz: Tuzemský strojírenský podnik 2 JCP ze skupiny Jet Investment byznysmena Igora Faita uzavřel významný kontrakt na dodávku zařízení pro výrobu zeleného vodíku s koncernem Siemens. Firma v této oblasti plánuje sériovou výrobu.

Strojírenská firma 2 JCP z fondu Jet 2 uspěla ve vodíkovém byznysu, podepsala kontrakt se Siemensem na výrobu průmyslových elektrolyzérů

Tiskové zprávy 28. 06. 2022

Společnost 2 JCP z Račic u Štětí spolupracuje s německým Siemens Energy na vývoji vodíkového elektrolyzéru Silyzer 300 už od roku 2020. Dva roky trvající engineering byl nyní završen podpisem kontraktu na výrobu a kompletaci tří elektrolyzérů, plánuje se jejich sériová výroba.

Jet Investment doubles down on industrial impact ahead of next fundraise

Napsali o nás 30. 05. 2022

Central European industrials-focused GP Jet Investment is doubling down on its industrial impact strategy and assessing opportunities in the region as it heads for its next fundraise, partner Marek Malik told Unquote.

Forbes Brandvoice: Evropa zažila strategický šok, říká miliardář Fait. Investic se ale rozhodně nebojí

Napsali o nás 02. 05. 2022

Brněnský finančník Igor Fait a jeho Jet Investment začátkem roku rozjel třetí fond kvalifikovaných investorů s názvem Jet 3. Pak ale přišla ruská invaze na Ukrajinu a svět se změnil… „Nepochybuji, že se s tím nakonec vyrovnáme, ale bude to zpočátku bolet celou západní společnost,“ říká Igor Fait v rozhovoru.